Kontakta oss gärna om du har frågor eller bara vill komma i kontakt. Vi hörs!

Freezing Food Småland Öland AB
Telefon: 0481-477 80
Fax: 0481-477 89

E-post: info@freezingfoodsmaland.se

Besöksadress
Titanvägen 22
382 46 Nybro
>> Se karta (Google, öppnas i nytt fönster)

Postadress
Box 209
382 23 Nybro

VD
Johan Gunnarsson
Telefon: 0481-481 31
E-post: johan@freezingfoodsmaland.se

Ekonomi
Jessica Gunnarsson
Telefon: 0481 – 481 33
E-post: jessica@freezingfoodsmaland.se

Marknad/försäljning
Rolf Åstrand
Telefon: 0485-401 40
E-post: rolf@freezingfoodsmaland.se

Produktion
Eva Bernhardsson
Telefon: 0481-477 80
E-post: eva@freezingfoodsmaland.se

Transport
Conny Svensson
Telefon: 0481-481 30
E-post: conny@freezingfoodsmaland.se

Mattias Andersson
Telefon: 0481-481 30
E-post: mattias@freezingfoodsmaland.se

Martin Pettersson
Telefon: 0481-481 30
E-post: martin@freezingfoodsmaland.se